AGRO CS jsme úspěšně implementovali CRM Leonardo
Používáme cookies k optimalizaci fungování našeho webu. Dalším prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

Nadnárodní Skupině AGRO CS jsme úspěšně implementovali CRM Leonardo

(12.11.2020)

AGRO CS je česká rychle rostoucí B2B/B2C společnost se zemědělskými substráty a hnojivy s mezinárodním přesahem ve státech střední a východní Evropy. V současné době společnost zaměstnává přes 700 zaměstnanců ve 4 divizích, ve kterých doposud využívali informace a data z interních EPR systémů, které dále zpracovávali v rámci jednotlivých divizí a potřeb managementu společnosti. 

Pro zjednodušení a optimalizaci řízení obchodních aktivit jsme v AGRO CS implementovali CRM Leonardo, jenž primárně podporuje obchodní procesy Zahradní divize, která cílí na profesionální pěstitele v B2B segmentu a hobby pěstitele závislého trhu se zaměřením na obchodní řetězce a nezávislého trhu se zaměřením na zahradní centra. Do systému CRM Leonardo se data zapisují v aktuálním čase a jsou přístupná ze všech typů SMART zařízení.

Hlavním cílem implementace CRM systému Leonardo bylo sjednocení všech obchodních procesů a aktivit do jednotného informačního systému, snadné zpřístupnění dat na jednom centrálním úložišti všem obchodníkům a agrárním technikům v terénu, podpora marketingových akcí a kampaní s možností hromadného oslovení skrze jednotné databáze s obchodními kontakty, zjednodušení a zrychlení obchodní rutiny, jako jsou například analýzy, predikce tržeb, rychlý reporting a komunikace mezi jednotlivými divizemi a managementem.

 

www.crmleonardo.cz

 

Rádi byste se ještě na něco zeptali?

Kontaktujte mě, jistě najdeme společně řešení.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products


© 2020 - 2021 - microsoft-crm.cz

Možná by Vás mohlo zajímat

Najdete nás také na

  • Dobrý den,
    jak Vám můžeme pomoct?